کشک سفید محلی

پخش کشک سفید محلی بز

 • کشک سفید محلی و یا کشک خشک محلی در این سایت به صورت عمده و با خرید بدون واسطه صورت می گیرد.برای این نمونه خرید می توانیدبا مشاورین این مجموعه تماس گرفته و اطلاعات خرید بهتری را کسب نمائید.

  کشک از معدود غذاهایی است که در غذاهای سنتی ایرانی به عنوان چاشنی به آن اضافه می شود. به جرات می توان گفت که ایران تنها کشوری است که به این صورت استفاده می شود.کشک سفید محلی

  در ایران در اکثر مناطق از کشک به صورت مداوم استفاده می شود.

  • آبگوشت کشک
  • کشک کدو
  • حلیم بادمجان
  • کشک و بادمجان
  • آش کشک
  • سوپ کشک
  • کالاجوش
  • عدس کشک

  کشک سفید محلی

  کشک سفید محلی بز

  در ایران که کشک به عنوان سلطان لبنیات می توان ازآن یاد کرد انواع کشک های گوناگون موجود است کشک در تمام مناطق ایران با آب و هوا های گوناگون تولید می شود که خاصیت اولیه آنها یکسان است اما در ترکیب های جزئی باهم متفاوت هستند.

  کشک سفید محلی در سه نمونه یافت می شود که این سه نمونه به شیر اولیه آن برمی گردد.

  1. کشک سفید محلی بز
  2. کشک سفید محلی گاو
  3. کشک سفید محلی گوسفندی

  این سه نمونه کشک از نظر خاصیت اولیه که دارای کلسیم,پروتئین,فسفر و مواد غذایی دیگری هستند بسیار هم طراز هم می باشند . اما در بعضی ترکیبات کمی متفاوت عمل می کنند.برای مثال کشک سفسد محلی بز از شیر بز تهیه شده و شیر بز بسیار ملایم و برای همه عموم جامعه به صورت یکنواخت عمل می کند. اما کشک سفید محلی گاو به دلیل دارا بودن چربی بیشتر به درد همه گروه سنی و همه نوع شرایط بدنی افراد جامعه نمی خورد .

  کشک سفید محلی

  مهمترنی خواص کشک سفید محلی بز

  همانگونه که در بالا به آن اشاره شد کشک به ۳ نمونه کلی تهیه می شود.کشک در منابع غذایی اولیه خود دارای کلسیم و فسفرو پروتئین می باشد اما در بعضی موارد خاص تفاوتهای با کشک شیر گاو و یا گوسفندی دارد.

  مهمترین خواصی که کشک بز دارد

  محافظت از DNEافرادی که به آهن بدن آنها باید محافظت شود و از کم خوئی رنج می برند.

  1. از بین برنده التهابات روده و دستگاه گوارش
  2. کاهش کلسترول خون بالا
  3. رفع کم خونی
  4. بهبود آسم,برونشیت و عفونت ریه
  5. سودمند برا افراد مبتلا به آسم و سل
  6. افزایش شیر مادران شیرده
  7. ایجاد نشاط در زنان و مردان
  8. جذب مس و آهن برای بهبود دستگاه گوارش
  9. از بین برنده منافذ پوستی و نرم کننده قوی
  10. افزایش تراکم استخوانی در کودکان
  11. دارای ویتامین های A,B2, B1, B3
  12. منظم کردن ضربان قلب و کاهش سکته قلبی
  13. کاهش دردهای روماتسیم و آرتروز
  14. عملکرد لوزالمعده بیماران دیابتی را بهبود میدهدکشک سفید محلی

  پخش کشک سفید محلی بز

  بزرگترین تولید کننده کشک در جهان تا کنون ایران می باشد.تنوع و کیفیت بالای محصولات کشک باعث شده است که این محصول در تمام دنیا شناخته شود و علاوه بر ایرانیان مقیم کشورهای دیگر هواداران غیر ایرانی هم داشته باشد. جای بسی افتخار است که مجموعه بازرگانی کشکینو توانسته است انواع  کشک و قره قروت را به بازار های جهانی معرفی نماید.

  مشاوره قبل از خرید و اطلاع از قیمت های به روز کشک باتوجه به نوسانات بازار و همچنین خرید آسان و به صرفه در قیمت هاو همچنین کم شدن مدت زمان خرید از عوامل مهم بوده است که این مجموعه رعایت می نماید.

  چنانچه قصد خرید عمده انواع کشک سفید محلی و کارخانه ای را داشته باشید می توانید با این مجموعه در تماس بوده و اطلاعات لازم را از مشاورین دریافت نمائید.کشک سفید محلی

  امتیاز شما به این مطلب

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای