نمایندگی فروش کشک های صنعتی درجه ۱

کشک های صنعتی

آنچه در این مقاله می خوانیم:

 • کشک های صنعتی درجه ۱ از بهترین نمونه کشک های تولید کنندگان درکارخانه ها هستند که جهت  خرید و فروش عمده این محصولات به نمایندگی های فروش معتبر باید مراجعه نمود.
  کشک صنعتی در نگاه اول شاید برای مشتریان جای سوال باشد که آیا کشک با کیفیتی است یا خیر؟
  کشک صنعتی یا کارخانه ای به کشک هایی گفته می شود که تمام مراحل آن توسط کارخانه و با دستگاههای اتوماتیک  انجام می شود.
  این نمونه کشک ها دارای مواد افزودنی هستند که باعث ماندگاری بیشتر کشک می شوند.

  کشک های صنعتی

  شرکتهای تولید کننده کشک

  در ایران شرکت های کوچک وبزرگی اقدام به تولید انواع کشک خشک و مایع نموده اند. که گاهی شاهدیم که شرکتهای کوچک تولید کشک  به صورت غیر بهداشتی و زیر زمینی محصولات خود را به بازار ارائه می کنند.

  به همین منظور برای آشنایی بیشتر با انواع شرکتهای مطرح به چند مورد از بهترین شرکتها در این زمینه اشاره می نمائیم.

  • کشک سمیه
  • کشک رامک
  • کشک صالح
  • کشک ملوند
  • کشک کامبیز
  • کشک پگاه
  • کشک دهکده نصر
  • کشک خورجین
  • کشک قیطران

  کشک های صنعتی

  فیلم مرحله خشک شدن کشک های صنعتی

  کشک صنعتی متفاوت از کشک سنتی خشک می شود. در کشک سنتی از آفتاب برای خشک کردم کشک استفاده می شود که در این روش گرمای آفتاب باعث تغییراتی در پروتئین شیر می شود که همین امر درترش شدن کشک اثر خواهد گذاشت.

  در روش صنعتی با جوشاندن ماست اسیدیته آن افزایش می یابد و کشک با این روش بدست میآید و به دلیل حجم بالای تولید و برای ماندگاری بیشتر به ان مواد افزوودنی مانند نشاسته،پودر پنیر اضافه می شود. که برای خشک کردن صنعتی از دستگاههای خشک کن استفاده می شود.

  مواد تهیه کشک صنعتی

  منبع اصلی کشک شیر گاو و یا گوسفند می باشد.کشک را به عنوان سلطان لبنیات از آن یاد می کنند.به این دلیل که فرآیندی که شیر طی می کند تابه کشک تبدیل شود باعث می شود منابع موجود در خاص تر و با کیفیت تر شوند برای نمونه کشک چنانچه در نور آفتاب قرار گیرد ویتامین B آن افزایش می یابد. کشک محلی منبع اصلی کشک صنعتی می باشد که با اضافه نمودن افزودنی های مجاز این کشک بدست می آید.

  کشک صنعتی به دو نمونه کشک تقسیم می شود:

  کشک مایع: که به صورت مایع و در بسته بندی های متفوتی قرار می گیرد و علت این انر میکروب پذیری سریع کشک مایع است که سریها باید در فضای بسته و وکیوم شده قرار بگیرد.

  در این روش کشک را به سه روش پاستوریزه می کنند.

  • روش holder
  • روشuhd
  • روشhtst

  کشک خشک صنعتی: برای تهیه کشک خشک علاوه بر ماست چکیده از ماست تازه،پودر پنیر.نشاسته و نمک استفاده می شود. علاوه بر این چنانچه بخواهیم از سبزیجات معطر در آنها استفاده شود نعنا ،پونه و موسیر را به این ماده اصلی اضافه می کنیم.

  انواع کشک های صنعتی درجه ۱

  این نمونه کشک صنعتی به دلیل کیفیت بالا و طعم لذیذی که دارد در ایران بسیار پر طرفدار است.علاوه بر این در کشورهای همسایه از جمله افغانستان با توجه زیاد روبه رو بوده است .

  1. کشک دورنگ
  2. کشک دوسرپیچ
  3. کشک مشتی
  4. کشک گرد ساده
  5. کشک قره قروتی
  6. کشک گرد خامه ای
  7. کشک دوسرپیچ خامه ای

  کشک های صنعتی کشک های صنعتی

  نمایندگی فروش کشک های صنعتی درجه ۱

  در این سایت و فروشگاههای اینترنتی معتبر شما می توانید محصول مورد نیاز خود که کشک و قره قروت می باشد را در طرحها و اندازههای متنوع مشاهد نمائید.و برای دریافت اطلاعات بیشتر از قبیل قیمت،حجم سفارش، نحوه خرید و ارسال بار از مشاورین این مرکز کمک دریافت نمائید.خرید عمده از این فروشگاهها دومزیت را برای شما به همراه دارد. سود بیشتر در خرید عمده می باشد. به صرفه بودن و کم شدن هزینه های سفر برای پیدا کردن محصول مورد  چرا که خرید شما بدون واسطه و از درب کارخانه انجام میشود.

  امتیاز شما به این مطلب

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  پیمایش به بالا