مرکز خرید کشک قیطران

خرید کشک قیطران

آنچه در این مقاله می خوانیم:

 • اگر از طرفداران پر و پا قرص آش رشته یا کالجوش باشید حتما چند وقت یکبار به دنبال خرید کشک خوب و متفاوت برای آن هستید. خرید کشک قیطران می تواند تجربه خوبی برای شما باشد.
  در تمدن ایران باستان همواره خوردن غذاهای سنتی و مفیدی چون آش رشته سفارش شده است. این غذای خوشمزه اصالتا از سبزیجات و گاها در برخی مناطق از گوشت و سبزیجات تشکیل می شود.
  اگر تمام مواد آش رشته ی شما از نوع مرغوب باشد بی شک طرفدار آن خواهید شد و مزه اش زیر دندان هایتان خواهد ماند.یکی از ارکان اصلی و طعم دهنده های خوب آش رشته کشک است.
  کشک محصولی فراروری شده از لبنیات تازه است. کشک را معمولا به دو صورت خشک و تاره می توان تهیه کرد. نوع خشک آن را با آب می سایند و به مصرف می رسانند یا حتی به عنوان میان وعده میل می کنند. نوع تازه آن را به همان صورت غلیظ استفاده می کنند.
  کشک اصیل دارای خواص درمانی بسیار جالبی است که به آن ها اشاره می کنیم.

  خرید کشک قیطران

  خواص درمانی کشک اصیل

  • غذایی کامل و دارای کالری کافی برای لاغر شدن
  • فاقد چربی مضر و مناسب برای خانم های باردار
  • ضد عفونی کننده روده و معده
  • دارای ارزش غذایی و فوائد مشترک با شیر

  برای مصرف کشک باید حتما از سلامت آن اطمینان حاصل کرد. از کسی پوشیده نیست که کشک اصل و مرغوب از شیر و ماست با کیفیت و طبیعی درست می شود.با رونق گرفتن بازار فروش لبنیات ایرانی در سال های اخیر تقریبا در هر شهری یک یا چند کارخانه لبنیات سعی در کسب رضایت مشتری داشته اند و تلاش کردند کیفیت خود را به حد مطلوبی برسانند.
  از آنجا که خرید کشک برای ایرانی های عزیز اهمیت فراوانی دارد و از طرفی برندهای مختلف با رنگ و طعم های مختلف کشک تولید می کنند، ما تصمیم گرفتیم محصولی با کیفیت به شما معرفی کنیم. خرید کشک قیطران می تواند ذائقه ی شما را تغییر دهد.
  این فراورده لبنی خوش نام از آزمون های سنجش میزان کیفیت سربلند بیرون آمده است. شاید برخی آن را نشناسند اما برندی معتبر در این صنعت می باشد.

  خرید کشک قیطران

  خرید کشک قیطران

  از سال ۱۳۹۳ کشک قیطران شروع به کار کرد. از آنجا که نام های زیادی در صنعت لبنیات و بخصوص کشک در ایران وجود دارد، رقابت سختی در راه داشت. خوشبختانه از این رقابت ها برنده بیرون آمد. از همان سال های اولیه سعی بر این داشت که متفاوت ظاهر شود.
  به همین منظور بسته بندی کشک بصورت پلمپ و بدون اکسیژن را برای جلوگیری از فساد زودرس آن شروع کرد.بنابراین اگر کشکی سالم و خوش قیمت می خواهید بهتر است به خرید کشک قیطران روی بیاورید.

  امتیاز شما به این مطلب

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  پیمایش به بالا