قره قروت فله

قره قروت درجه یک شمشی روشن +تخته ای ۱۷۰ گرم +۹۰ گرمی

 • قره قروت درجه یک با قیمت استثنایی در این سایت عرضه می شود. فروشندگان قره در ایران این محصول ترش‌ مزه را در نمونه‌ های مختلفی برای فروش وارد بازار می‌ کنند. تعدد تولید کنندگان و ترکیب مختلف سازنده انواع قره‌ قروت موجب تفاوت کیفیت، تفاوت طعم، رنگ و حتی قیمت این محصول در بازار داخلی و صادراتی شده‌ است.

  این تفاوت‌ ها مشکلاتی را برای خریداران عمده به‌ ویژه صادر کنندگان به وجود آورده‌ است. شناخت برترین کیفیت و بهترین محصول سبب می‌ شود تا خریداران عمده با خیالی راحت دست به تهیه این محصول بزنند. برای شناخت هرچه بیشتر یک محصول داشتن اطلاعات اولیه از آن بسیار ضروری و الزامی است.

  درباره کشکینولند چه می دانید؟

  قره قروت صادراتی

  مجموعه ما به‌ عنوان تولید کننده انواع کشک و قره‌ قروت کارخانه‌ ای در ایران اقدام به معرفی محصولات خود از طریق سایت‌ های معتبر کرده‌ است. تعدد تولیدات ما سبب شده که معرفی تمام آن‌ ها در یک مقاله امکان‌ پذیر نباشد. از این‌ رو در این مقاله ما به معرفی انواع قره‌ قروت بدون نمک خالص صادراتی می‌ پردازیم.

  ترکیب و انواع قره‌ قروت خالص کارخانه‌ ای

  فروشندگان قره در مجموعه بزرگ کشکینو انواع قره‌ قروت خالص و ناخالص را با حجمی انبوه به دست مشتریان می‌ رسانند. اما باید این را بدانیم که هر قره‌ قروت مشتری ویژه خود را دارد. قره‌ قروت خالص بدون نمک ما از ترکیب آب پنیر تولید می‌ شود.

  پس از حرارت آب پنیر در دیگ های بخار بزرگ آن را درون حوضچه‌ هایی ریخته و پس‌ از سرد شدن با ابعاد گوناگون برش می‌ دهند. هدف از این کار ایجاد تنوع در بسته‌ بندی این محصول می‌ باشد. انواع قره خالص کارخانه‌ ای بدین شرح است:

  ۱. قره‌ قروت شمشی یا کیلویی فله

  ۲. قره‌ قروت کیسه‌ ای ۲۵ کیلویی فله

  ۳. قره‌ قروت پذیرایی

  ۴. قره‌ قروت نوشابه‌ ای

  ۵. قره‌ قروت بانکه ای

  ۶. قره‌ قروت تخته‌ ای ۱۸۰ گرمی

  ۷.قره قروت تخته‌ ای ۹۰ گرمی

  ۸.قره قروت تخته‌ ای ۴۵ گرمی

  ۹. و …قره قروت پذیرایی

  قره‌ قروت خالص ما در دو رنگ عسلی روشن و تیره قهوه‌ ای‌ رنگ تولید می‌ شود، این تفاوت رنگ به میزان جوش آب پنیر بستگی دارد.

  طعم قره‌ قروت روشن ما ترش ترش و قره‌ قروت تیره‌ رنگ ما ترش ملس می‌ باشد. به قره‌ قروت ترش ملس قره‌ قروت تمشکی نیز گفته می‌ شود.

   هدف فروشندگان قره شمشی

  هدف مجموعه ما و کارخانه تولید کننده قره‌ قروت خالص از تولید قره‌ قروت کیلویی شمشی و قره‌ قروت کیسه‌ ای پاسخ به نیاز تولید کنندگان و کارخانجات مصرف‌ کننده این محصول می‌ باشد. قره‌ قروت خالص ما به دلیل خلوص خود در بسیاری از صنایع کاربرد دارد.

  در ادامه این مطلب به برخی از کاربردهای قره قروت اشاره می‌ کنیم:

  ۱. قابل‌ استفاده در کارخانه‌ های تولید کشک دو رنگ

  ۲. مورد استفاده در کارگاه‌ های رنگرزی برای تثبیت رنگ قرمز طبیعی

  ۳. استفاده‌ شده در ترکیب سازنده سس ها

  ۴. مورد استفاده در کارخانه تهیه لبنیات و بستنی قره‌ قروتی

  ۵‌. از مواد تشکیل‌ دهنده لواشک و برخی ترشک‌ ها

  ۶. قابل‌ استفاده در بعضی برخی از لوازم بهداشتی آرایشی

  ۷. و …

  فروشندگان قره درجه یک با دانستن فواید این قره‌ قروت این تلف را روانه بازار کرده‌ اند. قره‌ کیلویی با حجم عمده روانه کشور های همسایه نیز می‌ شود تا در تهیه بعضی صنایع آن کشور ها نیز مورد استفاده قرار گیرد.

  دلیل این امر فواید نهفته قره قروت است برخی از فواید قره‌ قروت بدین شرح است:

  ۱. پاکسازی کننده بدن از سموم استروئیدی مکمل‌ های دارویی

  ۲. پاکسازی دستگاه گوارش به‌ ویژه روده بزرگ به دلیل داشتن مواد آلی

  ۳. پاکسازی پوست و جوان‌سازی آن

  ۴. کم رنگ کننده و از بین‌ برنده لک و جای جوش صورت

  ۵. درمان و کاهنده شوره سر و ریزش مو

  ۶. کمک به تناسب اندام

  ۷‌. و …

  فروش قره قروت درجه یک زیر قیمت بازار

  هدف ما از ایجاد سایت فروش مستقیم قره قروت، عرضه محصولات زیر قیمت بازار بوده است. یکی دیگر از مزایای این سایت ها، تنوع محصول می باشد. به این موارد دسترسی آسان و صرفه در زمان را نیز می توان اشاره کرد.

  برای اطلاع کامل از قیمت اصلی تمامی محصولات کشکینولند، از طریق سایت، پیامرسان ها و اینستاگرام با شما هستیم.

  خلاصه متن:

  قره قروت در انواع گوناگونی تولید می شود. یکی از پر تقاضا ترین نمونه های این محصول، قره قروت فله خالص است. طمع محلی و خلوص این قره، موجب شده تا کاربرد متنوعی داشته باشد.

  تولید کنندگان کشک، کارخانه های تولید لواشک، سس، بستنی، کارگاه های رنگرزی و … از جمله مشاغلی هستند که از قره قروت سنتی در تولیدات خود استفاده می کنند.

  قره قروت سنتی

  سوالات متداول:

  • قره قروت ها با برند درخواستی تولید می شوند؟

  بله، ما اقدام به تولید انواع قره با برند مدنظر شما کرده ایم.

  امتیاز شما به این مطلب

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای