کشک زرد خراسانی

فروش کشک زرد خراسانی به صورت آنلاین

 • کشک زرد خراسانی از پرمصرفترین کشک های جنوب خراسان است که دارای پیشینه کهنی می باشد. فروش این کشک به صورت عمده و اینترنتی صورت می گیرد.کشک زرد خراسانی

  فروش کشک زرد خراسانی

  کشک زرد خراسان از ترکیب کشک و زرد چوبه به نسبت مشخصی بدست می اید .از قدیم الایام مردم در این منطقه به دلیل دارا بودن خواص زرد چوبه در جهت سلامتی سیستم دفاعی بدن و به دلیل خاصیت بالای جلوگیری از پوکی استخوان درکشک این دو ماده غذایی را باهم ترکیب می کردند.

  کشک زرد از چکیده ماست گوسفندی بدست می اید که پودر ماننده می باشد و بعداز ترکیب کشک با زرد چوبه به آن ارد زده تا حالتی سفت به خود بگیرد و بعد از آن بعد از قالبگیری های بزرگ و خشک شدن  آن را پودر کرده تا به استفاده در طول سال برسد.

  فروش کشک زرد خراسانی به صورت عمده ودر حجم بالا انجام می گردد و به دلیل اینکه از شیر گوسفندی تهیه می شود در فصلی خاص از سال کشک را برای مصرف سالانه تهیه می نمایند.

  کشک زرد خراسانی

  فروش آنلاین کشک زرد خراسانی

  امروزه به دلیل بعد مسافت و هزینه بر بودن سفر،اینترنت بستر بسیار مناسبی است که در زمان و هزینه ها صرفه جویی قابل توجهی را داشته باشد.به همین منظور شاهد رشد روز افزون خرید و فروشهای اینترنتی هستیم که همگی در طول زمان اعتماد و رضایت مشتری را به خود جلب نموده اند.

  کشک زرد خراسانی یکی از این نمونه فروشهای به صرفه را تجربه می کند که متقاضیان می توانند با واحد فروش مراکز این محصول و اطمینان از خرید خود ان را به مرحله پایانی برسانند. چنانچه شما قصد فروش یا خرید کشک زرد خراسانی به صورت عمده را داشته باشید ،می توانید این مهم را با مشاورین ما در میان قرار داده و خرید خود راتکمیل نمائید.کشک زرد خراسانی

  انواع کشک های موجود

  علاوه بر کش زرد خراسانی نمونه کشک ها در تنوع طرح و مزه در این مجموعه به فروش می رسد که می توانید با فروش متنوع تری از کشک،مشتریان بیشتری را به سنت خود جلب نمائید. از جمله کشک های موجود در این مجموعه می توان به کشک نرم،کشک خشک،کشک ترکیبی و کشک مایع اشاره نمود که هر یک به تنهایی دارای زیر مجموعه هایی هستند.

  1. کشک فله خشک
  2. کشک نرم فله
  3. کشک پاستوریزه خشک
  4. کشک پاستوریزه مایع

  کشک زرد خراسانی

  امتیاز شما به این مطلب

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای