کشک بسته بندی

فروش عمده کشک مایع | کشک مایع ارزان

 • کشک یکی از بهترین محصولات در حال حاضر در کشور ما میباشد که میتواند فواید و مزایای بسیار زیادی برای بدن داشته باشد این محصول شگفت انگیز تاثیر بسزایی در درمان پوکی استخوان دارد این مجموعه تمامی کشک های مایع  را با بهترین کیفیت به صورت عمده پخش و عرضه می نماید.

  کشک مایع 450 گرمی

  کشک چگونه تولید می شود؟

  کشک مایع 450 گرمی

  کشک طی یک فرایند از ماست تولید شده و به صورت مایع و جامد در اختیار مردم قرار می گیرد کشک بسیار مغذی و دربردارنده کلسیم، چربی، نمک، پروتئین و نیاسین (ویتامین ب ۳) است. این خوراکی خوش طعم می تواند به تامین انرژی مورد نیاز بدن کمک کند، چرا که هر صد گرم کشک حدود ۱۰۵ تا ۱۲۰ کیلو کالری انرژی تولید می کند.

  همانطور که گفته شد کشک یک فراورده لبنی است. کشک هیچ قندی ندارد و مقدار چربی آن نزدیک به صفر است. اگر تصمیم دارید لاغر شوید پیشنهاد می کنیم قبل از غذا به اندازه یک قاشق غذاخوری کشک بخورید. کلسیم فراوان این ماده غذایی باعثص استحکام استخوان های شما می شود همچنین باعث می شود اشتهای بسیار کمی داشته باشید.

  کشک سیستم ایمنی بدن را تقویت می کند برای اینکه بتوانید ایمنی قوی داشته باشید می توانید از کشک استفاده کنید. مصرف روزانه کشک برای بچه ها توصیه می شود چرا که باعث تقویت سیستم ایمنی بدن آنها شده ، رشد استخوان های بچه ها را تحریک می کند و باعث می شود تا استخوان های محکم تر و قد بلندتری داشته باشند

  پخش بهترین نوع کشک

  کشک مایع 450 گرمی

  پخش کنندگان انواع کشک در ایران بسیار زیاد هستند و ما هم جز یکی از آنها به هستیم و همیشه سعی بر این داشته ایم محصولاتی با کیفیت را به مشتریان ارائه کنیم تا همیشه رضایت آنها را به همراه داشته باشیم.

  امتیاز شما به این مطلب

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای