صادرات عمده بهترین کشک به آمریکا

کشک دورنگ

آنچه در این مقاله می خوانیم:

 • طبق بررسی های بدست امده کشک دارای مقادیر فراوان پیش ساز گلوتاتیون است. این مواد به خوبی از دستگاه گوارش جذب می شوند. خواص مهم گلوتاتیون در کنترل رادیکالهای آزاد موجب پیشگیری از سرطانها ،کند شدن روند پیری و افزایش طول عمر سلولها می شود ما تا الان صادرات انواع کشک را کشور آمریکا انجام داده ایم شما می توانید این محصول را به صورت عمده خریداری کنید.کشک مایع

  به برخی از خواص کشک می پردازیم

  کشک دو سر پیچ

  کشک جزو لبنیاتی است که علاوه بر طعم خوشمزه دارای خواص فراوانی است، شاید خیلی از مردم ندانند که کشک چگونه تهیه می شود یا اینکه کشک چه فایده ای دارد، در این بخش از سایت کشکینو قصد داریم تا شما را با خواص کشک آشنا کنیم، با ما همراه باشید.

  شاید بسیاری از شما ندانید که کشک یکی از مواد لبنی است که تنها در ایران یافت می شود. در واقع می توان گفت که مانند دوغ تهیه شده از ماست، این فرآورده محصولی کاملا ایرانی است. وجود ضرب المثل های فراوان در مورد کشک در زبان فارسی نشان دهنده قدمت تولید و استفاده ازاین ماده غذایی مفید است کشک یکی از فرآورده های فرعی شیر است که به روش سنتی از جوشاندن، تغلیظ و یا خشک کردن دوغی که پس از کره گیری باقی می ماند.

  و یا از ماست بدون چربی تهیه می شود ماده اولیه کشک عبارت است از شیر میش، بز، گاو و یا مخلوطی از آن ها. در صنایع غذایی تولید کشک با فرآیند های صنعتی و به صورت کشک مایع مستقیما از شیر صورت می گیرد. کشک های سنتی مایع از ساییدن و رقیق کردن کشک خشک که معمولا به صورت غیر پاستوریزه تهیه می گردد ، تولید می شوند.

  کشک و مواد مغذی موجود در ان

  جالب است بدانید در کشور های خاورمیانه و برخی از کشور های آفریقایی، غذایی به صورت تخمیری تهیه می شود که کشک جزیی از آن است، اما در دنیا این غذا را به نام کشک یا کیشک می شناسند. مشابه این غذا ترخینه است که به خصوص در مناطق غربی کشور تهیه می شود. برای تهیه این غذا بلغور گندم، سبزی های محلی و دوغ یا کشک را با هم مخلوط کرده و با تخمیر دوغ آن را به صورت گلوله های کوچک در آورده ، آن را خشک و برای مصرف در فصول سرد نگهداری می کنند.

  مهم ترین استفاده درمانی از کشک، پیشگیری از بروز یا پیشرفت بیماری پوکی استخوان است. میزان مناسب کلسیم و فسفر و نسبت این دو ماده مغذی در ترکیب کشک شرایط ایده آلی را برای استفاده بهینه از کشک مصرفی در پیشگیری از پوکی استخوان به وجود آورده است.

  به طور سنتی در برخی از مناطق کشور خوردن روزانه کشک به مادران باردار توصیه می شود که در صورتی که موارد بهداشتی مربوط به آن رعایت شود، پیشنهاد و توصیه ای علمی به شمار می آید.

  مقدار مواد مغذی در ۱۰۰ گرم کشک:

  پروتئین ۱۵ تا ۲۱ گرم

  چربی ۳ تا ۱۱ گرم

  کربوهیدرات ۶۱ تا ۷۷ گرم

  آب و نمک ۶ تا ۱۰ گرم

  عرضه کننده عمده بهترین کشک

  کشک قیفی ساده

  ما به عنوان توزیع کننده و عرضه کننده عمده کشک و قره قروت محصولاتمان را در تناژهای بالا به مشتریان ارائه می کنیم تا آنها بتوانند این محصول را با توجه به مقدار مورد نیاز تهیه کنند شما می توانید در صورت هرگونه با مشاوران ما تماس بگیرید ما در تمامی مراحل خرید راهنمایی های لازم را به شما ارائه خواهیم داد.

  لازم به ذکر است تمامی فروش به صورت مستقیم بوده و هیچ واسطه ای در کار نمی باشد تمامی مشتریان می‌توانند این محصول را به صورت عمده در تناژهای بالا ازما خریداری کنند.

  لازم به ذکر است تخفیفات ویژه‌ ای هم برای تمامی مشتریان جدید در نظر گرفته ایم و شما می توانید یکی از افرادی باشید که از تخفیفات ما بهره مند شده اند.

  امتیاز شما به این مطلب

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  پیمایش به بالا