توزیع عمده قره قروت تمشکی | قره قروت ارزان + فیلم

صادرات قره قروت

آنچه در این مقاله می خوانیم:

 • توزیع عمده قره قروت و انواع کشک در سایت های فروش مستقیم کشکینو در حال انجام است. مجموعه ی بزرگ کشکینو پیش از اینکه مرکز فروش باشد یک تولید کننده ی عمده به حساب می آید.

  این مجموعه برای ایجاد تعادل نسبی قیمت و رسیدن محصول به دست خریداران اصلی، با راه اندازی سایت های فروش مستقیم اقدام به فروش انواع کشک و قره با قیمت درب کارخانه کرده است.

  توزیع عمده قره قروت کارخانه ای ارگانیک

  کشکینو عرضه کننده انواع قره قروت کارخانه ای ترش و تمشکی در ایران است. این مجموعه قره قروت عسلی و تمشکی خالص و قره قروت سفید ناخالص را در حجم بالا تولید و برای فروش به بازار های گوناگونی در سطح جهان ارسال می کند.

  توزیع عمده قره قروت فله و بسته بندی برای مصارف گوناگون در این مجموعه صورت می گیرد. انواع قره قروت و آلوچه و… فله مجموعه ی ما به شرح زیر است:

  قره قروت ارزان

  1. قره قروت کیسه ای ۲۵ کیلویی خالص در دو طمع ترش و تمشکی
  2. قره قروت کیلویی، قالبی یا شمشی خالص ۱ کیلویی در دو طمع ترش و تمشکی
  3. قره قروت سفید مایع سطلی
  4. انار دانه سطلی
  5. انواع دسر فله سطلی( زرد آلو، گیلاس، انجیر و…)
  6. آلوچه فله سطلی
  7. تمر هندی فله
  8. لواشک فله
  9. و

  عرضه فله انواع کشک، قارا، ترشک و… فواید و مزایای گوناگونی در خود دارد. محصولات فله ما برای مصرف کنندگان عمده، کارگاه های وکیوم و بنکداری ها و … با قیمتی به صرفه تر عرضه می گردد.

  انواع قارا و آلوچه بسته بندی صادراتی

  توزیع عمده قره قروت کارخانه ای به منظور صادرات به کشور های هدف توسط مجموعه ی ما صورت می گیرد. در امر صادرات بسیاری از عوامل تاثیر گذار هستند. نکته اصلی این است که این عوامل کدامند و چه کمکی به رونق تولید و فروش محصولات ایرانی در بازار های خارجی می کنند؟

  1. مواد اولیه با کیفیت
  2. فرایند درست تولید
  3. داستن مجوزات لازم بهداشت، غذا و دارو، صادرات و
  4. شناخت بازار کشور های هدف
  5. معرفی درست محصولات
  6. بسته بندی و دیزاین
  7. توانایی تامین سفارشات
  8. پشتیبانی و
  9. و

  موارد ذکر شده از جمله عواملی هستند که عدم حتی یکی از آن ها می تواند یک مجموعه ی بزرگ تولیدی را در بازار رقابتی صادرات به عقب براند. یک تولید کننده و توزیع کننده عمده قره قروت، کشک یا هر محصول دیگری که در زمینه صادرات فعالیت دارد برای بدست آوردن بازار سایر کشور ها باید به این عوامل عمل کند.

  در راستای کسب بیشتر بازار ها خارجی مجموعه ی بزرگ ما علاوه بر کیفیت، با شناخت کامل از هدف از صادرات، محصولات خود را در بسته بندی های گوناگون راهی بازار می کند.

  قره قروت فله

  در ادامه انواع قره قروت گرمی کشکینو را معرفی می کنیم:

  1. قره قروت تخته ای خالص در سه وزن ۱۸۰، ۹۰ و ۴۵ گرمی و در دو طمع ترش و تمشکی
  2. قره قروت لقمه ای خالص در دو طمع ترش و تمشکی
  3. قره قروت خالص نوشابه ای در دو طمع ترش و تمشکی
  4. قره قروت بانکه ای خالص ترش و تمشکی
  5. قره قروت سفید ناخالص پذیرایی
  6. قره قروت سفید نوشابه ای
  7. قره قروت سقید سسی
  8. قره قروت سفید ساشه
  9. قره قروت سفید ظرفی
  10. قره قروت سفید ایوانی
  11. آلوچه سرنی ۵۰ و ۲۶ گرمی
  12. آلوچه نوشابه ای
  13. تمر هندی سسی
  14. تمره هندی ظرفی
  15. تمر هندی لیوانی
  16. دسر سیب لیوانی
  17. انواع آلوچه های وکیوم هسته دار و بدون هسته
  18. لواشک پذیرایی در انواع گوناگون
  19. و

  توزیع عمده قره قروت و ترشک گرمی و فله در سراسر ایران و جهان به وسیله باربری انجام می گیرد. خریداران این محصولات به راحتی می توانند انواع گوناگونی از این تولیدات را حتی به صورت تناژ از طریق این سایت خریداری کنند.

  کاربرد گوناگون قره قروت خالص کارخانه ای

  قره قروت از دیر باز به روش سنتی برای مصارف خوراکی و گاها درمانی تولید می شده است. کارخانه ها با ورود به عرصه تولید این محصول لبنی ضمن پاسخ گویی به چنین نیاز هایی، کار تامین قره قروت اولیه برای تولید بسیاری از محصولات را نیز انجام می دهد.

  1. مصرف تنقلاتی
  2. مورد استفاده به عنوان چاشنی غذا
  3. پاکسازی پوست از لک و
  4. جوان کننده پوست
  5. رفع خارش و شوره سر و ریزش مو
  6. رفع سموم بدن
  7. مورد استفاده در کارخانه های تهیه لواشک
  8. از مواد اولیه تولید لبنیات و بستنی قره قروتی
  9. مورد استفاده در تهیه ی کشک دورنگ
  10. استفاده در رنگرزی ها برای تثبیت رنگ قرمز طبیعی
  11. و

  توزیع عمده قره قروت و کشک ما بدون واسطه انجام می شود. حذف واسطه از معاملات محصول موجب کاهش قیمت تمامی محصولات ما و قیمت ارزان تر شدن نسبی آن ها نسبت به محصولات مشابه شده است.

  تلف صادراتی درجه یک

  قره قروت تمشکی خالص کشکینو با طمع سنتی و ترش نه تنها در داخل بلکه در بسیاری از کشور های دیگر به ویژه کشور ها اروپایی و آمریکا طرفداران خاص خود را پیدا کرده است.

  کارخانه تولید و توزیع عمده قره قروت تمشکی ما، این محصول با کیفیت را به صورت بسته بندی درخواستی و تحت برند سایر کشور ها به صورت عمده به کشور های هدف صادر کرده است.

  قره قروت پذیرایی

  کشور هایی نظیر امارات، آمریکا و… که ایرانی های بسیاری را در خود جای داده است، با حجم بالا قره قروت سنتی کارخانه ای را تهیه و برای مصرف به بازار داخلی تزریق می کنند.

   توزیع عمده قره قروت با قیمت ارزان

  کشکینو برای خریداران عمده محصولات خود شرایط ویژه ای در نظر گرفته است. انواع کشک نرم و قره قروت ما با قیمت درب کارخانه و تنها به صورت عمده به فروش می رسد.

  پس تا به اینجا سه شرط اصلی فروش کشکینو فروش اینترنتی، فروش عمده و  قیمت درب کارخانه، به حساب می آید. این مجموعه پس از ثبت سفارش در بازه زمانی ۷ تا ۱۰ روزه محصولات را به دست مشتریان خود می رساند.

  صادر کنندگان نیز برای اطلاع از بهترین بازار صادراتی، برای یک سرمایه گذاری درست و پر سود، کافی است تا به مشاوران کشکینو تماس بگیرند. این مجموعه به اعطای نمایندگی محصولات خود در ایران و حتی کشور های دیگر نیز پرداخته است.

  خلاصه متن:

  کشکینولند بزرگترین تولید و عرضه کننده انواع کشک و قره قروت در ایران می باشد. قره قروت به دو صورت سنتی و کارخانه ای تولید می گردد.
  قره قروت صادراتی
  قره قروت سفید و خالص کارخانه ای و قره قروت سنتی با قیمتی ارزان در این سایت به فروش می رسد. تنوع بالا و قیمت ارزان دو اصل فروش اینترنتی ما می باشد.
  انواع قره قروت فله، پذیرایی، گرمی تخته ای و … تنها برخی از محصولات عرضه شده توسط ما می باشد.
  فروش اینترنتی این محصول به افزایش صادرات و ارز آوری آن نیز کمک بالایی می کند. ما توانسته ایم که تمامی محصولات خود را راهی کشور های دیگر کنیم.
  سوالات شما:
  • آیا امکان کاهش قیمت محصولات برای خرید عمده وجود دارد؟

  سیاست کاری ما، قیمت ارزان و فروش بیشتر می باشد. تخفیف برای مشتریان ثابت و خریداران عمده لحاظ می گردد.

  امتیاز شما به این مطلب

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  پیمایش به بالا