فروش کشک نرم سنتی به صورت عمده

کشک گرد سفید

آنچه در این مقاله می خوانیم:

 • فروش کشک نرم با وزن های گوناگون است.و همین امر باعث شده تا مصرف کننده نهایی آن برحسب نیاز خودخریدکند. محصول کاملا سنتی است که در ایران رایج می باشد.

  کشک نرم سنتی از پر فروش ترین کشک های در بازار است که می توان به وفور در فصل تابستان به خصوص اوایل آن در تمام نقاط ایران پیدا نمود. نرم بودن و ترشی ملس کشک گوسفندی از عوامل مورد پسند قرار گرفتن این محصول لذیذ است که تقریبا اکثر مردم کشک نرم را می پسندند. از این کشک می توان برای پذیرایی هم استفاده نمود.

  فروش کشک نرم

  شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و قیمت فروش این محصول با مجموعه ما در ارتباط باشید.

  آیا با این کشک نرم آشنایی دارید یا فقط نام آن راشنیده اید؟

  • بیشتر بخوانید: کشک محلی

   

  کشک های موجود در بازار

  فروش کشک نرم در بازار ایران به ۳ شکل صورت می گیرد: کشک خشک، کشک نرم، کشک پاستوریزه

  فروش کشک نرم

  • کشک خشک: بعد از فرآیند تولید و قالب گیری به مدت ۲ تا ۳ روز در معرض آفتاب قرار می گیرد تا خشک شود.
  • کشک نرم: همانند کشک خشک تولید می شود اما در سایه و جای خنک قرار می گیرد تا با رطوبت نسبی وارد بازار شود.
  • کشک پاستوریزه: امروزه برای حفظ سلامت و بهداشت بیشتر این محصول لبنی از دستگاه های کاملا مکانیزه و مجهز استفاده می شود تا به صورت مایع در بسته بندی پاکتی، شیشه ای و پلاستیکی به دست مصرف کننده برسد.

  فروش کشک نرم سنتی به صورت عمده

  فروش کشک نرم سنتی به صورت عمده

  فروش کشک نرم سنتی به صورت عمده

  کشک نرم همانطور که می دانید در بازار و در اکثر مناطق ایران تهیه می شود و تنها تفاوتی که کشک ها ی مناطق مختلف با هم دارند از لحاظ شکل ظاهری می باشد که به صورت گرد، رشته ای، کله قندی و  دو سرپیچ و … وارد بازار می شود.

  • بیشتر بخوانید: کشک مایع

  کارخانه تولید کشک سنتی کشکینو

  مجموعه ی بزرگ کشکینو، در راستای رفع نیاز و تقاضای بازار دست به تولید و فروش و خرید کشک نرم سنتی کارخانه ای، برای اولین بار در ایران زده است. کارخانه ی تولید کشک خالص ما کشک ۱۰۰% خالص، ۲۰% آرد بدون نمک و مایع پاکتی سنتی خالص را تولید می کند.

  این کشک ها به منظور توزیع، در بسته بندی های وکیومی ۱۰۰ و ۲۵۰ گرمی وارد بازار می شوند. همچنین این کارخانه کشک خالص خود را در کارتن های فله ۵ کیلویی نیز روانه ی بازار می کند.

  کشک خالص

   

   

  فروش کشک نرم به صورت عمده

  فروش کشک نرم به صورت انبوه، پس تولید از طریق کشکینو بزرگ ترین مرجع خرید و فروش کشک و انواع قره قروت صورت می گیرد. مصرف کننده می تواند آن را به میزان مصرف مورد نیاز خود خریداری کند. از نظر جنبه اقتصادی برای بنگاه ها و مراکز فروش بهتر است خرید عمده داشته باشند و در صورت نیاز با بسته بندی های متفاوت تقسیم شود.

  از طریق راههای ارتباطی زیر امکان خرید، مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر از طریق کارشناسان ما وجود خواهد داشت.

  امتیاز شما به این مطلب

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  پیمایش به بالا